Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hakan Plastik 2011 Yılı En Fazla Yatırım Yapan Firma

Şanlıurfa'nın ticari hacmini geliştirmeyi amaçlayan ve bölgeye dönük yatırımların artması yönünde çalışmalar yürüten ŞUTSO (Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası) ve Şanlıurfa Ticaret Borsasının ortaklaşa düzenlediği törende, ''2011 Yılı En Fazla Yatırım Yapılan Firma'' ödülü Hakan Plastik'e verildi.
Hakan Plastik 2011 Yılı En Fazla Yatırım Yapan Firma
Hakan Plastik Genel Müdürü Ali KARADENİZ, ödül ile ilgili yaptığı değerlendirmede, Hakan Plastik’ in planlı büyüme hedeflerini hız kesmeden gerçekleştirdiğini belirterek şunları söyledi; “Biz Türkiye için üretiyor ve yine Türkiye için çalışıyoruz. Sektörümüze de farklı ve yenilikçi açılardan bakıyoruz. Şanlıurfa’ ya yaptığımız yatırımın ve bölgenin sanayi kalkınmasına sağladığı katkının ödüllendirilmiş olması mutluluk verici bir husustur. Bu sorumlulukla hareket edip, yolumuza emin adımlar atarak devam edeceğiz. ŞUTSO (Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası) ve Şanlıurfa Ticaret Borsası yetkililerine, verilen ödülle ilgili ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum. ” dedi.

Şanlıurfa’ nın fabrika yatırımı için tercih edilmesinin birçok nedeni olduğunu kaydeden Ali KARADENİZ sözlerine şu şekilde devam etti: “ Şanlıurfa, Ortadoğu ülkelerine yakınlığı ile dış pazar potansiyeli olan bir ilimiz. Ayrıca su, toprak, güneş, tarih ve medeniyetin bir arada buluştuğu avantajlı bir konuma sahip. Tüm bunları düşünerek kurumumuzun büyüme stratejilerine paralel bir yatırım için en uygun yerin Şanlıurfa olduğunu gördük ve 1 yıl gibi kısa bir sürede yaklaşık 70 milyon dolara mal olan yatırımı gönül rahatlığıyla yaptık.” ifadelerini kullandı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017