Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Halılarınız SigortHalı Olsun!

Evlerin vazgeçilmez eşyalarından olan halılar, SigortHalı hizmeti ile sökülmeye, çıkmayan lekelere, yanmaya ve çalınmaya karşı sigorta koruması altında.
Halılarınız SigortHalı Olsun!
Halı seçimi yapmak zor iştir. Evin konseptine uyum sağlayacak bir halıyı seçmek oldukça vakit alır. Detaylı bir araştırma sonucunda ancak aradığımız özelliklere sahip halıyı buluruz. Muhtemelen de o halıyı evimizde uzun süre kullanmak isteriz. Ancak bir gün yaşanan talihsiz bir kaza sonucu halımız zarar görüp kullanılma hale gelebilir. Satıcı firma tarafından garanti kapsamına girmediği söylenen hasar sonrasında, yeni bir halı almak durumunda kalabiliriz. Daha önce ödediğimiz ücretleri tekrar ödemek ise bizi maddi anlamda sıkıntıya sokabilir.

Royal Halı ve Pierre Cardin Halı tarafından sunulan ve sektörde bir ilk olan SigortHalı hizmeti ise müşterilerini bu dertten kurtaracak bir çözüm sunuyor. Bulunduğu konum itibariyle kazalara maruz kalma ihtimali en yüksek eşyalar olduğu gerçeğinden yola çıkılarak oluşturulan bu hizmet, halıları başlarına gelebilecek kazalara ve oluşacak zararlara karşı sigorta güvencesi ile koruma altına alıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017