Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Halkbank'tan Girişimcilere Destek!

Halkbank, girişimcilere 30 bin liralık destek verecek ve banka teminatı alanlara da 70 bin liralık faizsiz kredi imkanı sunacak.
Halkbank'tan Girişimcilere Destek!
Halkbank ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ‘Girişimcilik Eğitimleri’ işbirliği protokolü imzaladı. İmza törenine Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Başkanı Mustafa Kaplan katıldı.

2012 yılında farklı illerde gerçekleştirilecek eğitimler ile girişimcilik ruhunun aşılanması, yeni iş düşüncelerinin geliştirilmesi, fiyat analizi, yönetim planlaması gibi temel konularda katılımcılara etkin beceriler sunmaya çalışacaklarını belirten Aslan, eğitimlerin 3 yıl süreceğini, 20 ilde ve 20 üniversitede eğitimler verileceğini söyledi. ‘’Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri’’ adlı 70 saatlik bir eğitim programına tabi tutulacaklarını vurgulayan Aslan, ‘’Bu eğitimleri başarıyla geçenlere KOSGEB’in Yeni Girişimci Desteği adlı 30 bin liralık destek vereceğiz. Banka teminatı alanlara da 70 bin liralık faizsiz kredi desteği vereceğiz’’ diye konuştu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017