Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Halo Serisinin Yeni Oyunu Yayında!

Xbox 360 denildiğinde ilk akla gelen olan Halo serisinin yeni oyunu, alıştığımız atmosferde yepyeni bir savaş deneyimi sunuyor.
Halo Serisinin Yeni Oyunu Yayında!
Yayıncılığın Microsoft Games Studios’un üstlendiği ve Xbox 360 denildiğinde ilk akla gelen olan Halo serisinin yeni oyunu, alıştığımız atmosferde yepyeni bir savaş deneyimi sunuyor. Sadece Xbox platformu için yayınlanan oyun, Halo serisinin yeni üçlemesinin ilk ayağı olma özelliğini taşıyor. Covenant ve insanlar arasındaki savaşı konu alan oyun alışıldık Halo çizgisinden çok da uzak değil. Son teknoloji ürünü silahlar ve araçlarla insanlarla uzaylılar arasındaki çetin savaş sürüyor. Şunu da belirtmemizde fayda var, Halo 4 oynamadıysanız bu savaşın ne kadar güzel görünebileceğini tahmin etmeniz çok güç.

Oyuncunun grafikleri Xbox 360’ın sınırlarını zorlayacak nitelikte. Özellikle silahlar ve etraftaki objeler detayları üzerinde bir hayli çalışıldığı belli. Ayrıca atmosfer de birçok durumda oynarken hayran hayran etrafınıza bakmanıza neden oluyor. Devasa yapılar, patlama efektleri ve daha birçok detay, oyunun başarılı fizik motorunun eseri.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017