Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hamburg-Chelsea İşbirliği Sona Eriyor

Frank Arnesen'in önderliğindeki kiralama sistemi, Hamburg yönetimi tarafından sona erdiriliyor.
Hamburg-Chelsea İşbirliği Sona Eriyor
Geçmişte Chelsea’de çalışmış profesyonellerden biri olan Frank Arnesen’in Alman takımı Hamburg’un sportif direktörlük koltuğuna oturduğu gün ilk yaptığı iş Chelsea’nin genç oyuncularına el atmak oldu. İngiltere’deki günlerinde rezerv takımı dikkatle izleyen Arnesen, Gökhan Töre, Slobodan Rajkovic ve Jeffery Bruma gibi isimleri Hamburg’a kiraladı.

Son iki sezonda gerçekleştirilen bu politika ile birlikte Hamburg orta şekerli halinden pek kurtulamadı. Bu oyuncuların en iyi geri dönüşü ise Gökhan Töre’nin Rubin Kazan’a satılması oldu. Fakat Arnesen bu sezon sonunda bu politikadan vazgeçeceklerini açıkladı. Çünkü Danimarkalı futbol adamına göre Alman basınındaki eleştiriler bu gençlerin iyi performans göstermelerini ve gelişmelerini negatif etkiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017