Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hamilelikte Uçak Yolculuğunun Riskleri Nelerdir?

Hamilelik boyunca en çok sorulan sorulardan biri de; uçak yolculuğu veya seyahatin anneye ya da bebeğe zararı olur mu? Hamilelikte uçak yolculuğun riskleri nelerdir? İşte cevapları…
Hamilelikte Uçak Yolculuğunun Riskleri Nelerdir?
Günümüzde hava yolu şirketlerinin artması ve çoğu ilimizde havaalanlarının açılması hamileler için seyahati kolaylaştırmıştır. Uçak yolculuğu bilinenin aksine gebeler için, eğer herhangi bir risk faktörü taşımıyorsa en güvenli seyahat aracıdır.

Yapılan çeşitli araştırmalara göre ilk 3 ayda uçak ile seyahat, düşüğe yol açmamaktadır. ABD’de yapılan çalışmaya göre hatta doğuma 1 ay kalana kadar seyahat edilebilir. Fakat havayolu şirketlerine göre bu süre değişmektedir ve havayolu doktor raporu olsa bile sizi uçurmama hakkına sahiptir. Kabin iç basıncında ani bir değişiklik olmadığı sürece uçak yolculuğunun bebeğe zararı yoktur.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017