Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hande Ataizi, Muhteşem Bir Kır Düğünüyle Evlendi!

Ünlü oyuncu ve sunucu Hande Ataizi, Amerikalı nişanlısı Benjamin Harvey ile Şile Ulupelit Köyü’nde yapılan kır düğünüyle dünya evine girdi.
Hande Ataizi, Muhteşem Bir Kır Düğünüyle Evlendi!
Hande Ataizi, Amerikalı nişanlısı Benjamin Harvey ile Şile Ulupelit Köyü’nde yapılan kır düğünüyle dünya evine girdi. Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın kıydığı nikahta Hande Ataizi’nin şahitliğini Muammer Brav, Benjamin Harvey’nin ise Amerikalı arkadaşı Kayl Serrette yaptı.

150 kişinin katıldığı nikah töreninde Ataizi Claire Pettibone imzalı işlemeli gelinliği ve Hakan Yıldırım imzalı duvağıyla göz kamaştırdı. Ataizi’nin saç modeli, Chanel Bombay tacı ve makyajıyla 19220’leri konu alan bir dönem filminden çıkmış gibiydi. Provence sitili kır düğünü için otelin bahçesi, dokuz ton ağırlığındaki özel mobilya ve aksesuarlarla dekore edildi. Çiftin düğünün yapılacağı alana 10 kişilik Balkan müzik grubuyla Roman havası oynayarak gelmesi ise tüm davetlilerden büyük alkış aldı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017