Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hande Yener Kimdir? Hande Yener Röportajı

Pop müziğin kraliçesi Hande Yener farklı tarzı ve tavırlarıyla her zaman gündem yaratmayı başaran bir isim. Bugüne kadar imza attığı prodüksiyonlarıyla büyük başarı yakalayan Hande Yener müzikal ve özel hayatı hakkındaki en çarpıcı gelişmeleri Highlife'a anlattı.
Hande Yener Kimdir? Hande Yener Röportajı
Gün geçtikçe, seneler ilerledikçe sanki siz, daha gençleşiyorsunuz… Bu nasıl oluyor? Çok mu spor yapıyorsunuz?

Teşekkürler, genç kalmanın sırları bence belli. Öncelikle düşüncede genç olmak çok önemli. Benim ruhum zaten yaşlanmaya karşı, müzik de bunu besliyor. Haftanın neredeyse her günü vücut egzersizleri yapıyorum. Sahne performanslarım ve kendimi bildim bileli yüksek enerjiye sahip olmam da sanırım beni dinamik tutuyor…

Twitter’daki fanlarınızdan da size bir hayranınız merak etmiş? “Nasıl bir durum aşka şans vermenizi engeller?” demiş.

Aşka bence kutsal bir duygu. Hislerimdir beni doğru kişiye götürecek olan, eminim yanılmaz. Yanlış insan benim hayatıma zaten yaklaşamaz bile… Böyle inanıyorum ve böyle oluyor… Sanırım büyük hatalara böyle engel oluyorum.

Hayatınız boyunca “işte biz o gün tükeneceğiz” dediğiniz hangi durum olabilir?

Bir tek afetler ve savaşlar beni korkutuyor. Bazı hayallerin peşinde bazen tükensek de yeniden her gün tekrar başlayabiliriz ama ülkemizi veya dünyamızı olumsuz etkileyecek her şey bizleri de etkiler. İşte biz o gün tükeneceğiz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017