Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Harley Davidson Tutkunları Ankara'da Buluştu

Harley Davidson tutkunları, Ankara'da Gaziler Günü için düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Aralarında ünlü iş adamlarının da bulunduğu 150 Harley sevdalısı, Başkent caddelerinde gazilerle birlikte şehir turu yaptı.
Harley Davidson Tutkunları Ankara'da Buluştu
Ankara Harley Davidson Sahipleri Derneği’nin düzenlediği etkinliğe İstanbul’dan da gelen çok sayıda Harley tutkunu katıldı. MESA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Bingöl, Harley Davidson Bosphorus CEO’su Emin Ali Çakırkaya, oyuncu Tamer Karadağlı ve basketbol yorumcusu İsmet Badem’in de aralarında bulunduğu 150 Harley sevdalısı, gök gürültüsünü andıran motor sesleriyle Başkent caddelerinde renkli görüntüler oluşturdu.

Gazilere birlikte güzel bir gün geçirmeyi ve onların sosyal hayatta yaşadıkları sıkıntıyı biraz olsun azaltmayı amaçlayan etkinlik için Ramada Palaza’da toplanan Harleyciler, önce Anıtkabir’e sonra da Bilkent’teki Türk Silahlı Kuvvetleri Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne gitti. Gazilerle bir araya gelen Harley tutkunları, yenilen yemeğin ardından Başkent cadde ve sokaklarından şehir turu yaptı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017