Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hasan Yalnızoğlu Röportajı

Hasan Yalnızoğlu’nu geniş halk kitleleri Survivor yarışmasıyla tanıdı ama aslında o 10 parmağında 10 marifet olan bir isim. Amerikan güreşçisi, tekvandocu, kürekçi, dansçı, oyuncu ve manken olarak aslında hem spor hem de şov dünyasında uzun yıllardır tanınıyor. Şu sıralar Karaoğlan filminin çekimlerini sürdüren Hasan Yalnızoğlu yaşadıklarını Klass okurları için anlattı.
Hasan Yalnızoğlu Röportajı
Siz daha önce de şov dünyasının içindeydiniz ama Survivor yarışması ile tüm Türkiye’de popüler bir isim haline geldiniz. Survivor’a katılmaya nasıl karar verdiniz ve orada yarışırken neler hissettiniz?

Hasan Yalnızoğlu: Şöyle söyleyeyim; ben Survivor’a giderken “Bana ne işin var orda?” diyen insanlar vardı. Oranın psikolojisinin farklı olduğunu söylediler. Ben de onlara, “Beni günlük hayatta nasıl tanıyorsanız orada da öyle olacağım” dedim. Çok fazla inişleri, çıkışları olan bir kişi değilim zaten, sakin biriyim. Bu psikolojiyle gittim ve bana bunu söyleyen arkadaşlarım döndüğümde: “Bizim gönderdiğimiz adamdan daha da sakin bir adammışsın, seni bir kere değil on kere tebrik ediyoruz” dediler. Tabii bu gurur verici bir şey. Beni orada biraz daha inceleme şansları oldu. Çünkü arkadaşınla ayda yılda bir görüştüğünde hep güzel şeyleri paylaşıyorsun. Orada her şeyi yaşadığımız için insanları beni her yönümle görme şansları oldu. Dediğim gibi ekstra bir şey yapmadım. Ben buradan giderken zaten kendimden emindim. Ben normal hayatta nasıl yaşıyorsam orada da onları yaşadım.

Survivor sonrası planlarınız ne, neler yapacaksınız?

Hasan Yalnızoğlu: Şu an “Karaoğlan” sinema filminin çekimleri başladı. Aslında biz ordayken bu teklif gelmiş. Acun abi söylemişti bana. Senaryoyu okudum hoşuma da gitti. Erol Avcı iyi bir yapımcı. Kudret Sabancı zaten kendini ispatlamış bir yönetmen. Kadro da çok güzel. Çekimler başladı ve çok memnunum. Camoka karakterini on yıl önce oynamıştım ve şimdi tekrar oyunuyorum. Yani Camoka o yıllarda benim içimde ukde olarak kalmıştı. İmkansızlıklar nedeniyle çekilemedi çünkü. Yıllar sonra Erol Avcı yeniden yapmaya karar verdi. Devamı gelecek bir sinema filmi olarak düşünülüyor. Çünkü Karaoğlan’ın 80 tane hikayesi var. Geleceğimi oyunculukla ilgili planlıyordum, inşallah bu güzel bir başlangıç olur diyorum. Devamında dizi veya sinema istiyorum. Bir takım dizi teklifleri de var, farklı sebeplerden dolayı anlaşamadıklarım var. Uygun bir iş olacaktır diye bekliyorum.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017