Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hasbro Facebook Dijital Kampanyası

Facebook sayfası üzerinden "Sen sus kuklan konuşsun" isimle dijital kampanyasını hayata geçiren ve binlerce fotoğrafı bu platform üzerinden yarıştıran Hasbro, artık insanları bir oyunun başına toplamak yerine, insanların toplandığı yere oyunu taşımayı tercih ediyor.
Hasbro Facebook Dijital Kampanyası
Dijitalin yaşamımızın her alanına girmesiyle birlikte “geleneksel” olarak tabi edebileceğimiz oyun şirketleri de her geçen gün artan bir ivmeyle bu dünyanın kapılarını aralamaya başladı. Geleneksel oyunların online platformlara taşıyan markalardan biri de Monopoly, Tabu, Twister gibi oyunlarıyla tanıdığımız Hasbro…

Popüler kutu oyunlarını dijital versiyonlarıyla buluşturan Hasbro, geçtiğimiz günlerde Hasbro oyun kulübü isimli Facebook sayfasında bir kampanya başlattı. “Sen sus kuklan konuşsun” isimli kampanyanın başrol oyuncusu ise Hasbro’nun Tabu XL isimli oyunun sevimli mor kuklası. Kullanıcıların bu kuklayı kullanarak çektikleri yaratıcı fotoğrafları yarıştırdıkları kampanyaya hayli yüksek katılım gerçekleşti. Yaklaşık bin 500 fotoğrafın yarıştığı kampanya sayesinde Hasbro Oyun Kulübü de iki ay içerisinde 100 bin hayran kazandı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017