Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hauppauge Broadway İle Uydu Yayınlarını Tabletten İzleyin

Bilgisayarda görüntü denince dünya çapında sözü geçen firmalardan biri olan Hauppauge Broadway ile iPhone ve iPad'lerinizde canlı TV seyredebilirsiniz.
Hauppauge Broadway İle Uydu Yayınlarını Tabletten İzleyin
Firmanın Broadway isimli ürünü oldukça ilginç ve alışagelmiş olan çözümlere hiç benzemiyor. Ürün bir harici TV kartı veya video kaydedici (PVR) gibi görünse de, asıl görevi uydu yayınlarını akıllı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza kablosuz ağ –internet de olabilir- üzerinden göndermek. Sahip olduğunuz cihazın kullanacağı Apple İOS veya Google Android gibi işletim sistemleri bu noktada hiçbir önem arz etmiyor ve hatta evdeki yayınlarınıza internet bağlantısı olan her yerde erişebilmek mümkün oluyor.

Hauppauge Broadway iki farklı şekilde kullanılabiliyor. Birincisi doğrudan bir uydu alıcı gibi çalışabiliyor ve yayınları internet ortamından size ulaştırabiliyor. Aynı ağ ortamındaysanız kablolu veya kablosuz ağ seçeneğini kullanabilirsiniz. İkinci seçenekse uydu alıcınızdan gelen kompozit görüntü ve sesleri bünyesine alarak göndermesi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017