Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hayat Devam Ediyor Dizisinin Cennet Zeybek’i 'Şenay Gürler'

‘Hayat Devam Ediyor’ dizisinin Cennet Zeybek’i Şenay Gürler, en çok tecavüz sahnesinde zorlandığını itiraf ediyor. Kendi tiyatrosunu kuran gürler, bu arada seslendirme çalışmalarını da devam ettiriyor.
Hayat Devam Ediyor Dizisinin Cennet Zeybek’i 'Şenay Gürler'
Yalnız ‘Hayat Devam Ediyor’ dizisinde değil, Şenay Gürler’in çalışmaları tiyatro ve seslendirmede de olanca yoğunluğuyla devam ediyor. Gürler, bu yoğunluğun içinde sorularımızı cevapladı.

’Hayat Devam Ediyor’ dizisiyle yeni sezonda da karşımızda olacaksınız. Sizi bu projeye çeken ne oldu?

Kamera önünde canlandırdığım karakterin farklı olması beni çok etkiledi. ‘Avrupa Yakası’ çok uzun soluklu bir çalışma olduğu için artık herkes beni Fatoş olarak biliyordu. Bu dizi sona erdikten sonra farklı bir rolle kamera önüne geçmeye karar vermiştim. Tiyatroda bu farklılığı yapabiliyorum ama aynısını ekranda da tekrarlamak istedim. Tam bunu düşünürken ‘Hayat Devam Ediyor’ dizisinden teklif geldi. Çalışılması gereken, diyalektiği olan bir roldü bu. Kumalık sistemi gibi günümüzde de var olan bir konuyu ele alması da teklifi kabul etmemde çok etkili oldu.

Hayat Devam Ediyor’ bir dram dizisi. Bu yönden zorlandığınız bir şey oldu mu?

Dizide bir tecavüz sahnesi vardı ve orada çok zorlandım. Benim yaşadığım günlük hayatta o kadar sertlik yok. Bu nedenle kadının ne hissettiğini anlamak güç oldu. Ben hayatımda kimseye vurmadım. Ancak bu dizide bunu yaptım. Bu tip durumlarda zorlandığımı itiraf edebilirim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017