Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hayatımız Sigortalı Dergisi 3 Yaşına Girdi

Sigortacılık dergisi olarak birçok ilklere imza atan Hayatımız Sigortalı Dergisi, 3’üncü yaşına bastı.
Hayatımız Sigortalı Dergisi 3 Yaşına Girdi
Sigortacılık dergisi olarak birçok ilklere imza atan Hayatımız Sigortalı Dergisi, 3’üncü yaşına bastı. Geçen bu iki senede, birçok ilk hep Hayatımız Sigortalı Dergisi ile gerçekleşti. Bayide satılan, üzerinde fiyatı yazan ilk ve tek sigortacılık dergisi olan Hayatımız Sigortalı’nın internet üzerinden dijital yayıncılıkta da birçok rekorda imzası bulunuyor. Aylık 50 bine yakın okura ulaşan Hayatımız Sigortalı Dergisi, Dijimecmua.com 'da Eylül ayında 21 bin 600 kişi tarafından okundu.

Önceliğini ‘tüketiciyi sigortacılık ve BES konusunda bilinçlendirmek’ olarak hedefleyen Hayatımız Sigortalı Dergisi, aynı zamanda sigorta şirketleri, acentaler, brokerler, eksperler ve tedarikçi firmaların da yakından beğeni ile izlediği bir dergi oldu. Tüketici tarafında özellikle kurumsal sigortalılar ve bu konda karar verenlerin başvurduğu bir rehber olmayı amaçlayan ve amacını gerçekleştiren Hayatımız Sigortalı Dergisi, mümkün olduğunca bugüne kadar yapılmış uygulamalardan uzaklaşıp innovatif yaklaşımlar sergiledi.

Haberin tamamı için tıklayın... Hayatımız Sigortalı Dergisi Ocak sayısı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017