Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hayatın Vahşi Yanı... Olivia Wilde

Güzel mi? Şüphesiz! Kabiliyetli mi! Hem de nasıl! Peki akıllı mı? İnanılmaz derecede. Fakat Olivia Wilde'ın başarısını ve mutluluğunu arttıran en önemli faktör...
Hayatın Vahşi Yanı... Olivia Wilde
Güzel mi? Şüphesiz! Kabiliyetli mi! Hem de nasıl! Peki akıllı mı? İnanılmaz derecede. Fakat Olivia Wilde'ın başarısını ve mutluluğunu arttıran en önemli faktör, onun hayata karşı pozitif yaklaşımı. Olivia, beslenme, fitness ve şöhret hakkındaki fikirlerini Women's Health ile paylaştı.

Olivia Wilde güzeller güzeli bir kadın. Ve şu anda biraz terlemiş. Kaliforniya'da serin bir Cumartesi sabahı spor salonunda kalori yakan güzel yıldızın kaşlarının üzerinde boncuk boncuk terler birikmiş. Bir spinning bisikletine kurulmuş olan 26 yaşındaki aktrist, 09.15'de başlayan spinning dersine hızla pedal çeviriyor.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017