Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hayatınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Yeni bir alışkanlık edinmek ya da aksine kötü bir alışkanlıktan kurtulmak için tüm ihtiyacınız olan sadece 30 gün. Hayatı keyifle yaşamak, ruhunuzu iyileştirmek, mutlu ve motive olmak için hazırsanız başlayalım…
Hayatınızı Nasıl Değiştirirsiniz?
Bilim adamları, biraz motivasyonu ve biraz da kararlılık ile bir insanın yeni bir alışkanlık geliştirmesinin 30 gün süreceğini söylüyor. Yani kendinizde bulunmasını istediğiniz davranışı hayat biçimi haline getirmeniz 30 gününüzü alacak. Savaşı yüzde 80 ihtimalle kazanma şansınız var. Öyleyse denemeye değmez mi?

Aşağıda tam 30 madde var. Bunların büyük bir kısmını her gün yaparsanız, kişisel olarak geliştiğinizi ve ruhunuzun da iyileştiğini göreceksiniz. Çünkü siz sandığınızdan daha cesur, göründüğünüzden daha güçlü, inandığınızdan kat kat yeteneklisiniz. Önce at gözlüklerinizi çıkarın ve kendinize dikkatlice bakın. İçinizdeki değişimi gerçekleştirebilmek için, işe dışardan başlayın.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017