Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hayranları İçin Family Guy: Back To The Multiverse Oyunu

Family Guy dizisinin yeni oyunu olan Family Guy: Back To The Multiverse ile paralel evrende mücadele ediyoruz.
Hayranları İçin Family Guy: Back To The Multiverse Oyunu
Family Guy: Back to the Multiverse (FGBttM) için televizyonda yayınlanan çizgi dizinin yazarları bizzat orijinal bir hikaye yazmış. Hatırlarsanız Family Guy’ın yayınlanan bölümlerinden birinde Stewie, paralel evrenlerden birine gidiyordu. FGBttM’de ise Stewie’nin şeytani ikiz kardeşi paralel evrenler arası yolculuk ederek bizi herkesin engelli olduğu bir dünyaya geri dönmeye zorluyor.

Oyunda kontrol ettiğimiz Stewie ve Brian dışında herkes engelli. Amerikalılar engelli insanlara “özel insan” demeyi tercih ediyorlar ve bu oyunda da kontrol ettiğimiz için karakter dışında herkes “özel”. Burası öyle bir evren ki herkes ya tekerlekli sandalyede, ya bastonlu ya da kolsuz; hatta Özgürlük Heykeli’ndeki bayan bile tekerlekli sandalyede oturuyor. FGBTTM’de toplama sekiz evren var ve 10 bölüm bizi bekliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017