Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hayranları İçin The Walking Dead Oyunu Geliyor

Televizyon dizisi ve çizgi romanlarıyla dünya çapında ün ile hayran kitlesine sahip olan The Walking Dead: Video Game bilgisayar oyunuyla da aynı etkiyi yaratabilecek mi bakalım?
Hayranları İçin The Walking Dead Oyunu Geliyor
The Walking Dead: Video Game’de hikaye ABD’nin Georgia eyaletinde taze beyin peşinde koşan bir sürü zombiyle mücadele ediyoruz. Oyunda ise belki de en çok fana sahip olan Dixon kardeşler yer alıyor ve The Walking Dead dizisinin ilk iki sezondaki gelişimlere paralel ilerleyen bir senaryo sunuluyor.

Oynayış olarak misal bir kamyonetteyken çok benzin yaktığında yakıtınız bitebilir, aracınız bozulabilir. Bu durumda başka bir araç bulmak için tehlikelere açık yerlerde dolaşmanız icap edebiliyor. Üstelik hayatta kalmaya çalışan herkese yemek ve sağlık ürünleri bulmakla uğraşmanız da gerekecek. Tanıtılan kısımda aracın yakıtı bitiyor ve marketten besin almak istiyoruz ama içeri girip marketin boş olduğunu görür görmez buranın zombilerlerin kurduğu bir tuzak olduğunu fark etmek uzun sürmüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017