Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hazar Ergüçlü Kimdir?

Kuzey Güney dizisinde Simay karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü, oyunculuk konusunda çok şanslı olduğunu söylüyor. Türkiye’nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kuzey Güney’in oyuncu kadrosunda yer alan Hazar Ergüçlü kimdir?
Hazar Ergüçlü Kimdir?
Türkiye’nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kuzey Güney’in oyuncu kadrosunda yer alan Hazar Ergüçlü, “Hayatımda yapamayacaklarımı Simay sayesinde yapıyorum” diyor. Oyunculuk konusunda hep şanslı olduğunu söyleyen Ergüçlü, Kuzey Güney gibi çok izlenen bir dizide bu yaşta rol almanın herkesin yüzüne gülebilecek bir şans olmadığını anlatıyor.

Herkes ona çok kızıyor. Hak ettiklerinin cezasını çeksin istiyor. Kuzey Güney’in kötü kızı Simay’ı canlandıran genç oyuncu Hazar Ergüçlü ile Simay karakteri, oyunculuk ve gelecek planlarını konuştuk…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017