Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hazine Avcısı Spelunky

Hazine avı üzerine kurulu bir macera oyunu olan Spelunky'de çevredeki ölümcül tuzaklara yakalanmadan çevredeki değerli madenleri toplayarak para kazanmalısınız.
Hazine Avcısı Spelunky
Spelunky’de her şey mağaraya dalmanız ve Yang’ın günlüğünü bulmanızla başlıyor. Bizim gibi haritaların ve hazine dedikodularının peşinden bu mağaraya adım atan Yang’ın günlüğü, atıldığınız macera hakkında ipuçları sunuyor ve üç adımlık eğitim bölümüne sürüklüyor. Maceraya atıldığınız andan itibaren çevredeki değerli madenleri toplayarak para kazanıyoruz. Karşınıza çıkan tuzakları ve canavarları aşmaya, eşyaları ve ganimetleri toplamak için gayret gösteriyoruz. Bu maceramız sırasında ölmekse bize yepyeni maceraların kapılarını aralıyor. Şöyle ki oyunun en önemli özelliklerinden biri, her yeni oyuna başladığımızda rastgele olarak tasarlanan yepyeni haritaların karşı karşıya kalmamız.

Speluky’nin Adventure modunu tek başımıza oynayabileceğimiz gibi arkadaşlarımızı da maceramıza ortak edebiliyoruz. Birden fazla oyuncunun yer aldığı macerada oyuncular arasında etkileşim de devreye giriyor. Adventure dışında diğer modsa Deathmatch ve tahminde edeceğiniz üzere bu modda herkes birbirinin kuyusunu kazmaya çalışıyor. Temeli itibariyle oyun tarihinin en önemli klasiklerinden olan Bomberman’ı anımsatan Deathmatch modundan bir yandan haritadaki eşyaları topluyor, diğer yandan rakiplerimizin canına kıymaya çalışıyoruz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017