Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

HDI Sigorta Ürünleri Finansbank'ta Satılacak

HDI Sigorta ile Finansbank, sigortacılık faaliyetlerinde işbirliği yapacaklar.
HDI Sigorta Ürünleri Finansbank'ta Satılacak
HDI Sigorta ile Finansbank, Temmuz 2012 tarihi itibariyle ile sigortacılık faaliyetlerinde işbirliği yapmak üzere acentelik sözleşmesi imzaladı. HDI Sigorta ile Finansbank arasında imzalanan sözleşme ile bundan sonra Finansbank’ın Ticari ve Kurumsal şubeleri aracılığı ile HDI Sigorta tarafından hazırlanan elementer branştaki tüm ürünlerinin satışı gerçekleştirilecek.

HDI Sigorta, Finansbank' ın kurumsal ve ticari bankacılık müşterilerine, bankanın finansmanını sağladığı projelerde, müşteri risklerine uygun sigorta ürünlerini satışa sunacak. HDI Sigorta Finansbank şubelerine, genel müdürlüğü bünyesinde oluşturulan banka sigortacılığında uzman finansal kurumlar departmanı ve şirketin 8 bölge müdürlüğünde görev yapan uzman banka temsilcileriyle hizmet verecek.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017