Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hector Cuper Röportajı

Orduspor ligde taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanırken bu başarının şüphesiz baş mimarlarından birisi de teknik direktör Hector Cuper.
Hector Cuper Röportajı
Orduspor’la nasıl bir hedefiniz var. Uzun vadede takımı nerede görüyorsunuz?

Herkesin bazı hayalleri var. Büyük adımlarla ilerlemek bu yolda doğru değil. Daha lig yeni başlıyor. O yüzden yavaş yavaş ilerleyerek devam edeceğiz.

Orduspor’a dışarıdan bakınca, kurumsal yapısı, internet sitesinden forma tanımına kadar oldukça profesyonel bir yapı var. Bu profesyonel yapının tam olarak neresinde duruyorsunuz?

Benim sorumluluğum kulübün içinde futbol ve sportif açıdan. Orduspor profesyonel bir yapıda olmasaydı ben ne kadar dururdum bilmiyorum. Profesyonel bir anlayışta çalışmayı seviyorum ve Orduspor ikinci ligden birinci lige çıktı, gelişerek devam ediyor. Bu yüzden kalmam için birçok neden var burada.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017