Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hediye Seçerken Karar Veremeyenler Ne Yapmalı?

Vitrinler yılbaşı dekorları ile şenleniyor. Alışveriş çılgınlığı şehirde adım attığınız her mağazada sizi takip ediyor. Peki ama siz sevdiklerinize ne alacağınıza karar verdiniz mi?
Hediye Seçerken Karar Veremeyenler Ne Yapmalı?
Yılbaşının kapımıza dayandığı şu günlerde, hediye seçme telaşı hepimizin içinde bir yıl aradan sonra yeniden alevleniyor. Hediye seçmek oldukça eğlenceli ve kolay bir iş gibi görünse de çoğumuz için büyük bir karın ağrısı. Hediye alınacak kişinin hayatımızdaki önemli ise bu ağrıyı artıran cinsten. Üzerinde adeta dedektif edasıyla çalışmanız gereken bu süreçte hediye alınacak kişi ister sevgiliniz, ister iş arkadaşınız vereceğiniz emek size olumlu geri dönüşlerini kısa süre içinde gösterecek. Başarılı bir hediye seçimi uzun süreler kuramadığınız samimiyeti oldukça kısa sürede size kazandıracak.

Belki de sizin hediye için ayırabileceğiniz bütçeniz kadar önemli olan bir diğer şey ise hediye almadaki en kritik süreç hediye seçimi. Hediye seçerken az tanıdığınız ama değer verdiğiniz kişinin arkadaşlarından yakınlarından görüş almaktan asla çekinmeyin. Eğer gerekli yakınlıktaysanız günlük konuşmalarınız içinde kendinizi açık etmeden soracağınız sorularda size yol gösterecektir. Hediye alacağınız kişiyi iyi tanımak onun bile farkında olmadığı, vakit ayıramadığı hobilerine yönelik hediyeler ise gönlünde taht kurmanıza yetecektir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017