Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Helikopter Modelciliği Nedir?

Hepimizin hayallerini süsleyebilecek kadar zevkli ve sıra dışı bir hobiden, helikopter modelciliğinden bahsetmek istiyoruz sizlere. Nasıl başlamalı, model seçimi nasıl yapılmalı gibi soruların yanıtlarını vererek sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.
Helikopter Modelciliği Nedir?
Helikopter modelciliği RC modeller içerisinde en fazla emek ve zaman isteyen hobilerden biridir. Zordur, ama imkansız da değildir. Öncelikli olarak simülasyon desteği gerektirir. Acele etmeden aşama aşama ilerleme kaydedilmelidir.

Simülasyon bilgisayar ortamında modelimizi kırmadan el alışkanlığı kazanarak kendimizi geliştirmemizi sağlayan bir programdır. İşin en zor kısmını yani yön koordinasyonunu simülatör programlarının desteği ile aşabilmeniz mümkün. Eğer biraz olsun bilgisayar başında zaman geçirmeyi seviyorsanız simülatör programları tam da size göre demektir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017