Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hem Çevre Hem De Cep Dostu Peugeot 3008

Fransız aslanı Peugeot, 3008 modeliyle pratik kullanım özelliklerini ekonomik boyutlarda soruyor.
Hem Çevre Hem De Cep Dostu Peugeot 3008
Siz de garajınızda böyle gösterişli otomobillerin yanında bir de kullanışlı ve ekonomik bir Crossover istemez misiniz? Biz isteyebileceğinizi düşündük ve garajınıza Peugeot 3008’i de dahil ettik. Aile otomobili segmentinin önemli markalarından biri olan Peugeot, 3008 ile bu sınıfta iddialı olduğunu gösteriyor. 3008’de görev yapan 1.6 lt Hdi motor 112 HP güç üretiyor ve en son ne zaman yakıt aldığınızı unutturacak bir ekonomi sağlıyor. Çünkü kullanılan e-Hdi teknolojisi ile son nesil Stop&Start teknolojisi birlikteliği sayesinde 3008, trafikte çevreye duyarlı ve çok ekonomik bir araca dönüşüyor.

270 Nm tork üreten 1,6 litrelik ünite alt devirlerde turbo boşluğu yaratsa da pek fazla sıkıntı yaşatmıyor ve yüksek çekiş gücü sağlıyor. Yaşam alanına geçtiğimizde söyleyebileceğimiz şeyler sadece güç, genişlik ve rahatlık olurdu. İç mekanı çok geniş olan 3008, kalite konusunda hiçbir sıkıntı yaşatmadan neredeyse istediğiniz her özelliği size sunuyor. Diğer otomobillerden farklı olan yapısı ilk kullanışta biraz tedirgin etse de, alıştıktan sonra çok kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Kokpit tasarımının ve vites konsolunun geniş ve büyük olması iç tasarım konusunda güç gösterisi yapıyor gibi. Yolcu tarafına konulan tutamak ise arazi araçlarına gönderme yapıyor havası sezdiriyor. Bu güç gösterisi ve arazi araçlarına gönderme, böyle bir garajda hoşumuza gitmedi değil, hani.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017