Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Her Sektör İçin Üretim Yapan Kuruluş: Zebra Technologies

Mobil ya da sabit, tıbbi veya saha işlemleri ya da finans kuruluşları için olsun, çok geniş bir ürün gamına sahip olmakla birlikte, bazı ürünler ise dünyada sadece Zebra Technologies tarafından üretiliyor.
Her Sektör İçin Üretim Yapan Kuruluş: Zebra Technologies
Bu ayki sayımızda, Zebra Technologies Ülke Başkanı Can Talu ile Zebra Technologies ve Türkiye’deki faaliyetleri hakkında bir söyleşi gerçekleştirdik.

-Zebra Technologies olarak Türkiye’ye getirdiğiniz yeni çözümleriniz neler?

Zebra Amerikan çıkışlı bir firma, 40 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. Pazarlarıyla sadece Türkiye’de değil, dünyada da lider durumda. Ürün çeşitliliğimize baktığımızda, her sektöre yönelik her pazara yönelik çözümlerimiz var. Masa üstü dediğimiz ürünlerden tutun da endüstriyel anlamdaki 7/24, 365 gün çalışabilen, sürekli etiket basabilen yazıcılarımız mevcut. Bu ürünleri ayrıştıracak olursak; kart yazıcılarımız, barkot yazıcılarımız, mobil yazıcılarımız var. Bunun yanında, Zebra dünyadaki tek yazıcı üreticisi ki aynı zamanda da etiket, kart gibi malzemeleri de üretiyor. Yeni ürünlere baktığımızda geçtiğimiz yıllarda mobilitenin çok fazla önem kazanması ile mobil yazıcılarımızı çıkardık. Günümüze geldiğimizde tüm ürün ailelerimizdeki ürünleri zaten günün gerekliliğine uygun olarak yeniliyoruz. Yeni teknolojilere dönüyoruz. En son eğilimlere uygun ürünleri çıkartıyoruz. En yeni ürünümüze baktığımızda da, sağlık sektörüne dair çıkarttığımız hasta bilekliğimiz var. Şu anda Avrupa ve Amerika’da çok kullanılıyor, Türkiye’de de kullanıma başlandı. Tamamen hasta güvenliği için, doğru hastaya doğru ilacın verilmesine yönelik bir çalışma bu. Hastaneye girdiği zaman, hastanın koluna bir bileklik takılıyor ve hastayı bu bileklik üzerinden takip etmeye yönelik bir proje bu. Diğer tüm ürünlerimizi de her dönemde yeniliyoruz. Gerek boyutunu ayarlıyoruz, gerektiğinde performansını arttırıyoruz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017