Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Her Yönüyle Ekonomik Otomobil Chevrolet Aveo Sedan

Tasarımıyla günümüz modern Amerikanlarına başarıyla gönderme yapan Chevrolet Aveo Sedan, geniş bagajı, sınıfının ötesine geçen standart güvenlik donanımları ve iddialı çizgileriyle beğeni toplayan küçük bir sedan.
Her Yönüyle Ekonomik Otomobil Chevrolet Aveo Sedan
GM’in yeni geliştirdiği Gamma II platformunun düz zeminli yapısı Aveo’ya yüksek bir karoser burulma direnci ve buna bağlı olarak da sessiz ve gayet dinamik sürüşler sağlıyor. Bilindiği gibi ülkemiz sedan modellerin daha fazla rağbet gördüğü bir Pazar. Aveo Sedan ise 502 lt’lik bagaj hacmiyle küçük sınıf bir sedandan beklenebilecek hacmin çok daha fazlasını sunarak önemli bir avantaj elde ediyor.

Tasarım ise daha önce söylediğimiz gibi Amerikanlaşmanın dışında, hem farklı hem de biraz yaramaz bir etki bırakmayı başarıyor. Bunu sağlayan ana unsurlar ise ortasında kalın çıtayla bölünen ön ızgara ve ikili bağımız farları içeren sivri ön tasarım. Bu sayede Aveo, sert ve sportif bakışları kavuşurken, aslında olduğunda daha büyük algılanıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017