Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Herkes Tekken Tag Tournament 2’de!

Tekken 6’yı ne kadar süredir oynuyoruz? Bayağı oldu bana sorarsanız. Artık farklı bir Tekken oyunu oynamanın geldi. Evrenin en iyi dövüş oyunlarından bir olan Tekken Tag Tournament 2'yi Eylül ayında oynamaya başlayacağız.
Herkes Tekken Tag Tournament 2’de!
Uzun süredir oynadığımız Tekken 6’nın farklı bir oyununu oynamanın vakti çoktan geldi. Arcade makinelerinde oyunu kaç aydır oynamakta olan bazı ülkelerin aksine biz, duvara bakmaktayız. Neyse ki oyunun yapımcısı Namco Bandal oyunun PS3 ve Xbox 360 için çıkış tarihini nihayet kesinleştirdi. Sıcak yaz aylarını atlattıktan hemen sonra Eylül ayında soluğu Tekken Tag Tournament 2’nin başında alabileceğiz.

Evrenin en iyi dövüş oyunlarından bir olan Tekken Tag Tournament 2’de toplamda 50 karakterden birini veya ikisini seçerek birçok farklı maça çıkabileceğiz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017