Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Herkesin Favori Top Modeli Miranda Kerr

Modacılar onu seviyor zira estetiksiz, en kusursuz vücut ölçüleri onun. Erkekler ona bayılıyor zira duru güzelliği ve heykel gibi vücuduyla tanrıçadan farksız.
Herkesin Favori Top Modeli Miranda Kerr
Kadınlar bile onu seviyor çünkü seksi olduğu kadar sempatik de. Yıllardan beri herkesin en sevdiği top model olan Miranda bu ay Boxer'ın konuğu.

Öyle bir kadın düşünün ki, Hollywood yıldızları kadar güzel olsun. Vücudu her an, her açıdan, her ışık altında üzerinde saatlerce photoshop yapılmış dergi kapaklarındaki vücutlar kadar güzel görünsün. Yüzü özenle çizilmiş bir tablo gibi saatlerce izlenecek kadar soluk kesici olsun. Üstelik insanüstü bunca özelliğe rağmen sıradan bir kız gibi sempatik, ulaşılabilir ve tatlı görünsün. İşte bütün bu özelliklere sahip olan kişi 30 yaşındaki Avustralyalı top model Miranda Kerr. Herkesin favorisi Miranda güzelliği ve seksapel ile sempatikliği bir arada sunabilen ender kadınlardan biri. Seksi kadınların çekiciliği ve sempatik kadınların ulaşılabilirliğini barındırması sayesinde insanları ürkütmeden hayranlığını kazanıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017