Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

HesapKitap Uygulaması İle Paranızı Kontrol Edin

Paranızın nereye gittiğini yakından izlemek, hesabınızı düzgünce tutmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. HesapKitap uygulaması ile hayatınız kolaylaşacak.
HesapKitap Uygulaması İle Paranızı Kontrol Edin
Kimi insan çok hesaplıdır, kimiyse parasını nereye harcayıp nasıl tükettiğini bir türlü bilemez. Paranızı yönetmek için bir planınız yoksa hedeflerinize ulaşmanız da zor olur. Bütçe planlarınız sahip olduğunuz, kazandığınız ve harcadığınız miktarları takip etmeli. Tabii bu devirde bunları kalem kağıtla yapmak pek akıl karı bir iş değil. İşte HesapKitap, her an yanınızda taşıdığınız ve her an veri girebileceğiniz kişisel bir finans yönetimi uygulaması olarak size destek oluyor.

Uluslararası muhasebe esaslarına bağlı olan uygulama, bireysel finans yönetiminin dört önemli unsuruna dayanıyor: gelir, giderler, aktifler ve pasifler. HesapKitap ile her bir işlem; gider, borç, gelir veya birikim cinsinden uygun bölmelere kaydediliyor ve istediğiniz zaman tüm detayları görebiliyorsunuz.

Paranız nereye gidiyor? Kredi kartı kullandığınızda daha çok harcamaya meyilli misiniz? Hangi aylarda daha çok harcıyor veya daha çok kazanıyorsunuz? Hangi gelir kaynağına odaklanmanız lazım? Hangi borçlarınız daha fazla? Borçlarınız, birikimleriniz veya yatırımlarınız zaman içinde nasıl değişiyor? Tüm bu soruların yanıtları, siz HesapKitap’ı doğru bilgilerle doldurdukça kendiliğinden ortaya çıkıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017