Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Heyecan ve Adrenalin Dolu Tony Hawk's Pro Skate HD

Bir kaykay oyununu klasiği olan Tony Hawk's Pro Skate HD görsellikle beğenimize sunuluyor.
Heyecan ve Adrenalin Dolu Tony Hawk's Pro Skate HD
THPS serisine hiç elini sürmemiş olanlar için kısa bir açıklama yapalım. Bu oyunda, adım attığınız bölüme yayılmış olan bir takım görevleri bulup onları yapmaya çalışıyorsunuz. S K A T E harflerinin hepsini toplamaya çalışıyor, belirli bir puana, bir dizi hareket yapmaya çalışarak ulaşmaya çalışıyor, birisinin dikte ettiği hareketleri tek tek uygulamaya çalışıyor ve nihayetinde tüm görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Bazı görevleri yapmak on saniyenizi alıyor, bazıları içinse hem zaman gerekiyor, hem de dikkatli gözler.

İşin güzel tarafı oynanış, hala aynı keyfi veriyor. Özellikle oyunu önceden oynamış olanlar sanki bu oyunu oynamayı hiç bırakmamış gibi oyuna bir anda dahil olabilir. Hareketler EA’in Skate oyununda farklı olarak analog kolla değil, sağdaki tuşlarla yapılıyor ve yine o kolay oynanışa ulaşıyor. Oyunun HD görünüme bürünmesi gözleri kamaştıracak değişiklikler ve efektler eklemiyor oyuna lakin yıllar öncesinin THPS oyunlarını bu şekilde görmek bile gerçekten çok değişik bir deneyim.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017