Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Heyecan ve Adrenalin Yüklü Oyun Dishonored

Skyrim ve Fallout'un yapımcısı Bethesda'nın heyecan yaratan oyunu Dishonored'da intikamının peşinde koşacağız.
Heyecan ve Adrenalin Yüklü Oyun Dishonored
Kahramanımız Corvo, Viktorya dönemi İngiltere’sinin alternatif ve “makineleşmiş” versiyonunda karanlık işlerde rol oynayan bir “suikastçı”. Siz deyin Ezio, ben diyeyim Thief’in kahramanı. Corvo genellikle kurbanlarından kurtulmak için kılıcını ve yayını kullanıyor. Bu durum bir süre sonra değişiyor zira Corvo yakalanıyor ve hapishaneye, Outsider adındaki bir “güç” tarafından ziyaret ediliyor. Outsider, Corvo’ya “N’aptın, nasıl geçiyor hücre hayatı?” diye saçma bir soru yöneltiyor, Corvo cevap bile vermiyor haliyle. “İyi, iyi, hepsi tecrübe bunların…” diye gevşek bir tavırla sözlerine devam ediyor. Outsider ve ekliyor: “Sana bir sürprizim var…”

Outsider’in Corvo’yla muhabettinden sonra Corvo, entresan güçlere sahip oluyor. Outsider’in ona bu güçleri niye verdiğini bilmiyor Corvo fakat ilk iş, hapishaneden kaçıyor. Corvo bu noktadan sonra artık daha tehlikeli bir suikastçıya dönüşüyor. Kısa mesafelerde ışınlanabiliyor, çeşitli hayvanların vücuduna girerek onları kontrol edebiliyor, zamanı durdurabiliyor… Corvo artık gerçek anlamda tehlikeli bir silaha dönüşüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017