Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Heyecan ve Macera Dolu Oyun Spec Ops: The Line

Spec Ops: The Line'da, kum şehir haline gelen Orta Doğu'nun en gözde şehri Dubai'de yaşanan felaket sonrasında kurtarma göreviyle gönderilen Delta Force ekibi heyecanlı ve bol aksiyonlu maceralar yaşatıyor.
Heyecan ve Macera Dolu Oyun Spec Ops: The Line
Spec Ops: The Line, gelecek bir zamanda, kum fırtınalarıyla çehresi tamamen değişmiş olan Dubai şehrinde geçiyor. Orta Doğu’nun bu gözde şehri, alabildiğine kum yığını, harap olmuş araçlar ve binalarla dolu farklı bir şehir haline gelmiş. ABD hükümeti için bölgede bulunan Albay John Conrad ve 33. Piyade Alayı geri çağırılır. Ancak Albay Conrad sivil halkı koruma ve güvenli bölgelere sevk etme işleriyle meşgul olduğundan, emirleri dinlemez.

Bir süre sonra da birliğinde ve kendisinden haber alınamaz. Bunun üzerine Delta Force ekibi üyesi Yüzbaşı Martin ve onun komutasında iki asker olan Çavuş Lugo ve Teğmen Adams, Dubai’ye gönderilir.

Dubai’de şehrin hakimiyetini ele geçirmek isteyen teröristler, görevlerimiz önünde en büyük engel konumundalar. Hikaye bu temel üzerine oturtulmuş. Yapımcılar, 1902 yılında yayımlanan Joseph Conrad’ın yazdığı Hearth of The Darkness romanında etkilendiklerini açıkça ifade ediyorlar. Romandaki olaylar Afrika’da geçerken, Spec Ops: The Line Dubai’de geçiyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017