Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hidromek Ve Anadolu Bilişim Hizmetleri İşbirliği

Türkiye'nin yenilikçi bilişim şirketi Anadolu Bilişim Hizmetleri, dünya markası olma hedefiyle yola çıkan iş makineleri üreticisi Hidromek'in tüm süreçlerini SAP çözümü ile entegre ederek, şirketin kurumsal yapısında köklü bir değişim yarattı.
Hidromek Ve Anadolu Bilişim Hizmetleri İşbirliği
İş makineleri sektöründe uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren ve pazarın önde gelen markalarından olan Hidromek, verimlilik düzeyini ve rekabetçilik seviyesini artırmak amacıyla, Anadolu Bilişim Hizmetleri ile çalışarak altyapı uygulamalarını SAP ortamına taşıdı. Anadolu Bilişim Hizmetleri geliştirdiği projeyle sektöre başarılı yansımaları olacak kapsamlı bir çalışma yürüttü.

Dünya standartlarında iş makineleri üreten Hidromek, Türkiye’nin önde gelen üretici ve ihracatçı firması konumunda bulunuyor. Türkiye başta olmak üzere 50 ülkede sürdürdüğü çalışmalarıyla büyümesini devam ettiren şirket, dünya markası olma vizyonu doğrultusunda sistemlerini yenileme arayışına girmişti. Yenilenme projesi kapsamında doğru ürün maliyetlendirme, iş süreçlerinde standartlaşma ve optimizasyon, veri tutarlılığının ve paylaşımının ilgili paydaşlar arasında en yüksek düzeyde sağlanması planlanıyordu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017