Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hipster'lar İçin Etkinlik Takvimi

Hipsterler için aylık bir etkinlik takvimi hazırladık. Türkiye'nin itici gücü olan hipster'lar, ekim ayında ne yapmalı, nerelere gitmeli, hangi etkinliklere katılmalı? Ve eğer siz de hipster değilseniz, ''Bu adamlar ne yer, ne içer?'' diye merak etmeyin. Hepsi bu yazıda!
Hipster'lar İçin Etkinlik Takvimi
Çombal Yaylası Tütün Şenlikleri (25-27 Ekim, Samsun)

Samsun’un tütün merkezi Çombal Yaylası’na düzenlenecek geziye, Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 250 bin hipster’ın katılması bekleniyor. Daha da özel sigara sarma yöntemleri, yöresel sigara tabakaları ve el yapımı sarma kağıtlarının görücüye çıkacağı şenlikler iki gün sürüyor. Çombal muhtarı Mehmet Erdilek, “Özellikle İstanbul’da herkesin yalan yanlış tütün sardığını duyunca bu şenlikleri icat ettik, yerel yönetimimiz ve esnafımız çok mutlu” diye konuşuyor ve ekliyor: “Biz burada onlara daha neler öğretiriz”

Haneke Filmleri Festivali (15-22 Ekim)

Dünyaca ünlü Alman yönetmen Michael Haneke ile isim benzerliği değerlendiren amatör Selim Haneke, ilk kez düzenlediği festivale tüm hipster’ları davet ediyor. Çorum’un Haneke beldesinde doğan ve dört yıl önce İstanbul’a gelen yönetmenin iki filmi var. İki hafta sürecek festival nasıl dolduracağından emin olmadığını söyleyen Haneke, “Yine de biletler kapış kapış gitti. İnanılmaz!” diye konuştu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017