Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hırsızlık Sigortası Kapsamına Neler Giriyor?

Hırsızlık sigortası ile eşya ve mallarınızın hırsızlık veya hırsızlığa teşebbüs neticesinde uğrayacakları zararları teminat altına alabilirsiniz. Peki, hırsızlık sigortası kapsamına neler giriyor?
Hırsızlık Sigortası Kapsamına Neler Giriyor?
Gerek ev, gerekse işyerlerimize hepimizin korkulu rüyasıdır hırsızlık. Suç türleri arasında en fazla görülen hırsızlık, kimi zaman ciddi maddi kayıplara kimi zaman travmatik durumlara neden oluyor. Bu olaylarla karşılaşmak istemeyen tüketiciler de çeşitli güvenlik tedbirlerine başvuruyor.

Hırsızlık sigortası, sigorta edilen eşyaların bulunduğu yere kırılma ve zorlama ile girilmek suretiyle yapılan hırsızlıklara; araç, gereç veya bedeni çeviklik sayesinde tırmanma veya aşma suretiyle girilerek yapılan hırsızlıklara; kaybolan, çalınan veya haksız yere elde edilen asıl anahtarla veya anahtar uydurarak veya başka aletle ve şifre yardımı ile kilit açarak yapılan hırsızlıklara; öldürme, yaralanma, zor ve şiddet kullanma yolu ile yapılan hırsızlıklara veya hırsızlık girişimi nedeniyle kişilerin uğrayacakları maddi zararlara karşı güvence verir. Hırsızlık sonucu meydana gelen ziyan ve hasarları karşılar.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017