Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

'Hititya: Madalyonun Sırrı' Filminin Çekimleri Başladı

Gişe hasılatıyla önemli bir başarı sağlayan ve tüm dünyada ilgiyle izlenen Harry Potter’ın Türk versiyonu çekiliyor. ‘Hititya: Madalyonun Sırrı’ isimli sinema filminin çekimleri Kapadokya’da başladı.
'Hititya: Madalyonun Sırrı' Filminin Çekimleri Başladı
Türkiye’de yoğun ilgiyle izlenen ve gişe hasılatıyla önemli bir başarı sağlayan Harry Potter’ın Türk versiyonu olan ‘Hititya: Madalyonun Sırrı’ adlı sinema filminin çekimleri başladı. Kapadokya’da yaratılan platosuyla dikkat çeken film, fantastik bir dünyada annelerini bulmaya çalışan 3 kardeşin maceralarını konu alıyor.

Türkiye’de bir ilk olacak ‘Hititya: Madalyonun Sırrı’ adlı film güçlü oyuncu ekibiyle de dikkat çekiyor. Türk ve Alman oyuncuların rol adlığı filmin başrollerini Almanya oyuncu Bruno Eyron ve ’Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisinde ’Osman’ karekterini canlandıran Emir Berke Zincidi paylaşıyor.

7 milyon liralık bütçeyle çekilecek olan ‘Hititya: Madalyonun Sırrı’nda ayrıca Serra Yılmaz, Gürkan Uygun, Avni Yalçın, Uğurkan Erez, Okan Yalabık, Mete Horozoğlu ve Engin Akyürek rol alıyor.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017