Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Honda'dan VAN Formatında SUV CR-V

Kompakt SUV sınıfına adım atan ilk modellerden Honda CR-V, pratik ve sportif tarzı ile beğeni topluyor.
Honda'dan VAN Formatında SUV CR-V
Honda CR-V asla safkan arazi yeteneklerine sahip araç olamadı. Bunu yerine her zaman aileleri düşünen pratik bir araç oldu ve bu durum yeni CR-V’de de değişmeyecek: 3cm az olan yüksekliğiyle daha oturaklı ve daha sportif bir görünüm sunuyor. İç mekan ise buna rağmen öncüsüne göre daha geniş. Bunu sağlayan ise, alçaltılmış zemin alçak konumlu koltuklar. Böylece CR-V, vanları aratmayan bir ferahlık ve konfor seviyesi sunuyor.

Arka koltuk sırası kesinlikle çok pratik tasarıma sahip. İleri-geri kaydırma ve sırtlık eğim ayarları artık yok ama artık hem çok hızlı hem de çok rahat bir şekilde katlanıyor. Arka koltuğun iki yanı için iç mekanda yer alan birer kolu kaldırdığınızda koltuk minderi öne doğru, koltuk sırtlığı ise düz bir zemin oluşturacak şekilde yere doğru katlanıyor. Ortaya çıkan derinlik öncüsünden 14 cm fazlayken, 569-1669 lt arasındaki bagaj hacmiyse sınıfının en yüksek değerini oluşturuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017