Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hong Kong Sokaklarında Çetelerle Mücadele Sleeping Dogs

Uzak doğu dinamikleri üzerine kurulu Sleeping Dogs, aksiyonu, macerası, dövüşü ve kovalamacası bol olan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.
Hong Kong Sokaklarında Çetelerle Mücadele Sleeping Dogs
Oyunun başında, kahramanımız Wei bir kızla tanışıyor. Wei Shen gizli polis ve bir süre de Amerika’da kalmış, daha sonra Hong Kong’a geri dönüyor. Döndüğü gibi de gizli polislik görevine atanıyor ve Hong Kong’un çetelerinin arasına sızıyor. Bundan sonra da olaylar ağır bir şekilde gelişmeye başlıyor.

Wei Hong Kong’a adım atar atmaz bir mal alışverişi işinde rol sahibi olur ama bir güvenlik görevlisinin işe bulaşmasıyla, alışverişi de sarpa sarıyor ve Wei’nin nasıl hızlı koşabildiğini, nasıl engellerin üzerinden atlayıp bize Parkour heyecanı yaşatabildiğini görüyoruz. Daha sonra hapse düşüyor Wei ve sanıyoruz ki oyun sonlandı… Tabii orada polis dostları olduğu için kısa sürede hapisten çıkıyor ama hapisten çıkmadan, hücrede eski bir arkadaşıyla da bağlantıya geçmeyi ihmal etmiyor. Jackie adındaki bu çelimsiz arkaa Sun On Yee adındaki bir çetenin üyesi olmuş ve güvenirliğini de ispat etmiş. Wei’yi de Hong Kong’a gelip işşsiz kalan bir arkadaş gördüğü için onu da çeteye davet etmekten kaçınmıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017