Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hoparlörsüz Ses Deneyimi Sunan Figaro Türkiye'de!

İstanbul - İtalyan ses uzmanı Figaro sıra dışı ürünleri ile Türkiye'de de mekanları canlandırıyor.
Hoparlörsüz Ses Deneyimi Sunan Figaro Türkiye'de!
Uzay mekikleri için geliştirilen ve ardından genel pazara sunulan; arge çalışmaları ve üretimi ile yüzde yüz İtalyan teknolojisi Figaro, camdan ahşaba, metalden suya kadar farklı pek çok malzemeyle entegre bir şekilde kullanılarak sesin uygulandığı yüzeyden homojen şekilde yayılmasını sağlıyor.

Figaro ile fark yaratarak rekabette öne geçmek mümkün.

Mimarların hayatını kolaylaştıran sistemi ile Figaro mekandaki cam, ahşap, metal, alçıpan gibi farklı pek çok yüzeye rahatlıkla uygulanabiliyor. Kurulduğu yüzeyin tümünün zar gibi çalışması sayesinde ses mekanın her yerine eşit dağılıyor. Havuzlar da dahil her ortamda başarı ile uygulanabilen Figaro iç mimarlara ve tasarımcılara işlerinde rekabet avantajı sunuyor.

Hoparlör karmaşasına son verirken enerji tasarrufu da sağlanıyor.

Figaro ile tozlanan hoparlörlerden ve kablo yığınlarından kurtulmak mümkün olurken aynı ses kalitesi için harcanan enerji miktarı da azalıyor ve yüzde elliye varan enerji tasarrufu elde ediliyor. Hareketli parçası bulunmadığı için bozulma riski minimuma indirilen Figaro bakım gerektirmeyen uzun ömürlü bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017