Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Horlamaya Bitkisel Çözümler

Çoğu kişinin basit bir sorunmuş gibi algıladığı horlama, aslında hayatı ciddi manada tehdit eden sağlık problemlerinin bir semptomu olabilir. Horlamanın altında yatan sebep öğrenildiği zaman tedavisi daha hızlı ve kolay olacaktır.
Horlamaya Bitkisel Çözümler
Horlama sorunu yaşayan kişilerin bu sorunlarını önemseyip uzman bir hekime başvurmaları gerekir. Horlamanın altında yatan sebep öğrenildiği zaman tedavisi daha hızlı ve kolay olacaktır. Horlama tedavisinde alternatif çözüm olacak bitkisel öneriler ise şöyledir:

Eğer horlamanızın sebebi polen alerjisinden kaynaklı ise polen alerjisinden kaynaklı ise yoğunlukta olduğu saatlerde hem evinizin hem de iş yerlerinizin pencerelerini kapalı tutmalısınız. Eğer hormonlarının sebebi soğuk algınlığı ise de kendinize bir bardak çay demleyin ve içerisine bir miktar bal karıştırarak afiyetle için.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017