Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

HP 2311gt Monitör Özellikleri

Bir monitörden neler isteyebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Üç boyutlu bir monitörde görmek isteyebileceğiniz her şey, HP 2311gt’de fazlasıyla var.
HP 2311gt Monitör Özellikleri
Etkileyici bir görüntü kalitesi hiç şüphesiz herkes için ilk sırada geliyor. Çekici bir tasarım, günümüzün geçerli görüntü girişlerine sunulan destekler, üç boyutlu içerikleri görüntüleyebilme yeteneği ve LED aydınlatma da listede yer alması gerekenlerden. Bahsi geçen tüm detayları sunan ve aynı zamanda oldukça kullanıcı dostu bir fiyatlar gelen yeni üç boyutlu HP 2311gt modeliyle şimdiye kadar olan tüm fikirleriniz değişecek.

Günümüzün teknolojilerini kullanıcılara fazlasıyla sunan HP 2311gt’nin iddialı olduğu asıl nokta, üç boyutlu içerikler. Ürün, kutusundan pasif üç boyut teknolojisine sahip iki gözlükle birlikte geliyor. Gözlükler aktif perde teknolojisine sahip olan birçok modelin aksine, oldukça zarif. Hatta gözlük kullanmaya alışkın birçok kullanıcı için hiçbir değişiklik hissettirmiyor. Elbette HP kendisine has teknolojiler sayesinde kullanıcıların daha üstün bir üç boyut deneyimi yaşamasını sağlıyor. Gözlerin daha az yorulması için Film Patterned Retarder (FPR) teknolojisini kullanıcılara sunan monitör, böylece hafif ve kolay kullanılabilen pasif üç boyutlu gözlüklerin kullanımına olanak sağlıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017