Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

HP, Handheld Group İle Anlaştı

HP, lojistik sektörü için dünya çapında ürünlerin geliştirilmesi ve satılması amacıyla Handheld Group ile HP termal mürekkep püskürtmeli baskı kartuşlar için anlaşma yaptığını duyurdu.
HP, Handheld Group İle Anlaştı
HP, kablosuz iletişime sahip elde taşınır mürekkep püskürtmeli yazıcının elektrik, mekanik ve sistem tasarımıyla ilgili patentlerin lisansını Handheld Group'a verdi. Ofis dışı uygulamalarda veri toplama için dayanıklı el bilgisayarı-PDA'lar ve mobil bilgisayarlar üreten İsveç merkezli firma, şu anda tasarımın tek lisans sahibi.

Handheld Group genel müdürü ve başkanı Jerker Hellström, “HP ile bize yeni pazarlar açacak. Müşterilerimize fayda sağlayacak bu lisans sözleşmesini imzalamaktan memnuniyet duyuyoruz," dedi. Hellström sözlerine "HP'nin yenilikçi baskı teknolojisi yelpazesine ulaşarak, gerçekten benzersiz ürünler oluşturmaya devam edebileceğiz. İş ortaklarımız ve ürünlerimizin son kullanıcıları, kendi sektörleri ve alanları için son teknoloji ürünü çözümler sunmamızı bekliyorlar ve bu sözleşme bunu yapmamıza imkan veriyor."şeklinde devam etti.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017