Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hür Sigorta Araç Kasko Sigortası Ürünleri Sigortam.Net’te

Sigortam.net, Hür Sigorta kasko sigortasını da online sattığı sigorta ürünleri arasına ekledi.
Hür Sigorta Araç Kasko Sigortası Ürünleri Sigortam.Net’te
Sigortam.net, sigorta ihtiyacı olan herkes için hizmet ve ürün çeşitliliğini her geçen gün daha da geliştirmek adına çalışmaya devam ediyor. Hür Sigorta, trafik sigortası ürünü için Sigortam.net ile çalışmaya başlamasının ardından araç kasko sigortası ürünleriyle de Sigortam.net müşterilerine hizmet vermeye başlıyor.

Sigortam.net müşterileri, 45 yıllık sigortacılık tecrübesini online ortama da taşıyan Hür Sigorta’nın kasko ve trafik sigortası tekliflerini online olarak görüp, teklifleri ve teminatları detaylı olarak inceleyerek otomobilleri için ihtiyaç duydukları poliçeleri online olarak satın alıyor. Hür Sigorta’nın kasko sigortası seçeneklerini Sigortam.net üzerinden araç bilgilerini girerek teklif alan herkes anında görüyor.

Hür Sigorta araç kasko sigortası ürünleri hakkında bilgi almak ve kasko sigortası satın almak isteyen herkes 444 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattı’nı 7/24 arayarak veya www.sigortam.net sitesinden hemen teklif alarak bu hizmetlerden yararlanıyor.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017