Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hür Sigorta Sigortam.net'te

11 yıldır sigorta karşılaştırması ve satışı yapan Sigortam.net, müşterilerine sunduğu karşılaştırma seçeneklerini genişletmeye devam ediyor.
Hür Sigorta Sigortam.net'te
11 yıldır sigorta karşılaştırması ve satışı yapan Sigortam.net, müşterilerine sunduğu karşılaştırma seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Türkiye'nin önemli sigorta şirketlerinden biri olan Hür Sigorta da, zorunlu trafik sigortası branşında bundan böyle Sigortam.net'te.

Türkiye'de sigorta bilincini artırmayı hedefleyen ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışı benimsemiş olan Hür Sigorta, sigorta sektöründe öncelikli tercih edilen bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Hür Sigorta, dağıtım kanalları arasına Sigortam.net'i ekleyerek Türkiye'deki internetten sigorta alımı yapan en geniş kitleye de ulaşma imkanı buldu. Aynı zamanda Hür Sigorta, geniş ödeme seçenekleri ve uygun fiyatları ile zorunlu trafik sigortası ihtiyacı olanlar için Sigortam.net'te yepyeni bir seçenek oldu. Sigortam.net'ten Hür Sigorta trafik sigortası almak isteyen herkes hem fiyatları hem de ürün içeriklerini detaylı şekilde inceleme ve karşılaştırma imkanını yakaladı.

Sigortam.net, sigorta ihtiyacı olan herkes için hizmet ve ürün çeşitliliğini her geçen gün daha da geliştirmek için çalışmaya devam ediyor.

Hür Sigorta trafik sigortası ürünleri hakkında bilgi almak ve trafik sigortası satın almak için tek ihtiyacınız olan şey 2 dakika! 444 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattı ya da www.sigortam.net sitesinden 7 gün 24 saat sigortanızı 2 dakikada alabilirsiniz.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017