Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hürrem Sultan’ı Saraydan Kaçırdık!

Hürrem Sultan İstanbul’un bugünkü halini görse ne yapardı bilinmez. Belki şaşkınlıktan düşüp bayılır belki de bu değişime hayran kalırdı, kim bilir? Biz bu tecrübeyi ona ruh veren Meryem Uzerli ile yaşadık, onu saraydan metropolün orta yerine, gökdelenlerin arasına kaçırdık.
Hürrem Sultan’ı Saraydan Kaçırdık!
Hiç tanımasanız bile görür görmez içinizin ısındığı, enerjisiyle, hayata karşı pozitif bakışıyla sizi sarsan, kendinizi sorgulamanıza neden olan insanlar vardır. Konuşmaya başladığımız ilk dakikadan itibaren Meryem Uzerli’nin de bende yarattığı his, aynen böyle. Kocaman mavi gözlerine ve uzun kızıl saçlarına bakınca “Ne kadar güzel” diye düşünmekten kendimi alamadığım gerçek ama onun güzelliğini bu kadarla kısıtlamak bence haksızlık olur.

Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli: “Ben günlük hayatımda hiç böyle değilim ki… Hep spor giyinirim” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017