Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hüsnü Şenlendirici'nin Yeni Klibi

‘Hüsn-ü Hicaz’ albümündeki ‘I Love You’ adlı şarkısına klip çeken Hüsnü Şenlendirici için bu yaz yurt içi ve dışında yoğun bir konser trafiği var. Klarnetin ustasıyla klibini, çocukluğunu, müziğini ve Romanlar’ı konuştuk.
Hüsnü Şenlendirici'nin Yeni Klibi
Hüsnü Şenlendirici ile geçen yılki ‘Hüsn-ü Hicaz’ albümünü çıkaran Sony Music firmasında buluştuk. Sohbetimize ise albümde yer alan ‘I Love You’ şarkısına çekilen kliple başladık. Bestesi Hasan İshak Kut’a ait olan şarkıyı çok sevdiğini ifade eden Hüsnü Şenlendirici ‘I Love You’ adlı şarkıya dört element temalı bir klip çektiklerini belirtti.

'I Love You' adlı şarkının klibini anlatan Şenlendirici, “Klipte doğum, ölüm ve tekrar diriliş teması var. Elementlere gelince… Ateş, benim içimde zaten. Hava, klarnetin içinden geçiyor. Elimde tuttuğum klarnet, topraktan ve tahtadan yapılmadır. Su da zaten bedenimizde mevcut” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017