Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hyalüronik Asit Enjeksiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Fransa'daki, meme estetiğinde kullanılan protez skandalından sonra estetik ameliyatlara şüpheyle yaklaşır olduk. Bu nedenle estetiğe en büyük alternatif gösterilen hyalüronik asit enjeksiyonu hakkında bilmek isteyeceğiniz her şeyi araştırdık.
Hyalüronik Asit Enjeksiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
2012 yılının ilk aylarında patlak veren skandal nedeniyle şimdi tüm estetik implant malzemeleri (botoks haricinde; çünkü botoks ilaç statüsünde bir madde) sanık sandalyesine oturtuldu, yarar ve zararları tartışılıyor. Piyasayı hakimiyeti altına alan bu ürünlerin denetimleri sandığımız gibi sıkı olmayabilir. İlk enjeksiyondan sonra da ürünlerin gözetlenmesinin ve denetlenmesinin yapılması daha zorlaşıyor. Çünkü her yeni yılda onlarca yeni ürün raflara ekleniyor ve bir önceki ürünlerin vadediyorlar.

Güvendiğiniz ve müdavimi olduğunuz uzmana başvurun

Bu uzman bir dermatolog, plastik cerrah ya da estetik doktoru olabilir. Ama önemli olan görüşmek üzere gittiğiniz alanda uzmanlık sahibi olması ve bunu size belgelerle kanıtlayabilmesi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017