Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

HydraFacial İle Siz de Gençleşmek İster Misiniz?

Amerika ve pek çok ülkede başta ünlülerin tercih ettiği HD Cilt yenileme sistemi HydraFacial tam olarak son teknoloji ürünü ve sonuçları da çok başarılı. Hala duymamış olanlar için Doç. Dr. Zühtü Demir'den detaylı bilgiler aldık.
HydraFacial İle Siz de Gençleşmek İster Misiniz?
HydraFacial nedir?

HydraFacial, estetik teknolojisinde yeni bir dönüm noktasıdır. HydraFacial, adını nem almaya sebep olmak anlamına gelen Hidrat kelimesinden alır. Nemlendirme özelliği, HydraFacial’ı tüm cilt yüzeyini yenileme işlemlerinde ayırır. Hydra-Facial, temizleyici, su kazandırıcı ve nemlendirici cilt solüsyonlarıyla yeni cildi temizlerken aynı zamanda öldü deri hücrelerini ve kirlerini yok eder. Tedavi, yumuşatıcı, tazeleyicidir. Tahrişe sebep olmaz ve hemen etki gösterir.

HydraFacial cildim için neden iyidir?

Hidrayon, sağlıklı ve ışıldayan cilt için olmazsa olmazdır. Cilt tahrişinin, yaşlanma belirtilerini arttırdığı kanıtlanmıştır. HydraFacial cilde nem veren ve tahriş etmeyen bir tedavidir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017