Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hyundai Elantra İnceleme ve Özellikleri

Hyundai'nin büyüğüme atağında önemli rolleri, kalite ve tasarımda elde ettiği iyileştirmeler oluşturuyor. İşte Elantra da bunun en iyi örneklerinden biri. Markanın C segmentindeki temsilcisi Elantra, sınıfının en sportif, agresif ve kaliteli görünüme sahip araçlarından biri.
Hyundai Elantra İnceleme ve Özellikleri
Elantra, Hyundai’nin global pazarında en çok sattığı otomobillerden biri. İlk kez 1990 yılında piyasaya çıkan otomobilin satış toplamı 7 milyon adedi bulmuş durumda ve Elantra Kuzey Amerika ülkelerinde liste başına oynayan bir model. Test aracımız, Elantra’nın 2011 yılında piyasaya çıkan 5. kuşağına ait. Özellikle ABD’de büyük başarılara imza atan Elantra “Yılın Otomobil, 2011’in En İyi Modeli. En İyi Şehir Aracı, En İyi Kompakt Sedan” ve “2011 Yılının En ekonomik Aracı ve 2011 Yılının En Çevreci Otomobili’ gibi toplam 18 ödülle de başarısını kanıtladı.

Markanın atakları tasarım ve kalite hisse gibi görsel unsurlarla sınırlı değil. Gerçekten de Elentra, sürüş özellikleri, konfor ve güvenlik konularında da hatırı sayılır ilerlemeler kaydetmiş bir Hyundai modeli. Uzun dingil mesafesi ve büyüyen boyutlarıyla dengeli ve güvenli sürüş özellikleri sunan otomobil, McPherson ön ve çift torsiyon çubuklu arka süspansiyon sayesinde hassas ve kontrollü bir yönlendirme kabiliyetine sahip. Diğer taraftan direksiyon, yüksek hızlarda biraz daha sertleşebilirse daha iyi olabilirmiş. Elentra’nın yol tutuş ve konfor özellikleri çok iyi dengelenmiş. Elentra’da sürücü, yolcu, yan ve perde havayastıklarıyla beraber ABS, ESP, BAS (Fren destek sistemi), VSM (Araç stabilite yönetim programı), ESP, otomatik kilitlenen, soğutmalı fren diskleri, aktif gergili emniyet kemerleri standart olarak sunuluyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017